• Sześćdziesiąt lat minęło jak jeden ….

  Zapraszamy na wspólne świętowanie jubileuszu 60-lecia. Istniejemy już 62 lata ale właśnie 27 października 2019 r. zapraszamy do naszej siedziby przy Podgórskiej 2 na godz. 16.00. W programie uroczystości m. in. wspomnienia Pana Władysława Pazdura oraz Ludwika Dziewońskiego, prezentacja starych fotografii, przemówienia zaproszonych gości oraz gospodarzy, prezentacja Monografii Ogniska autorstwa Pana Andrzeja Domagalskiego, wręczenie pamiątkowych dyplomów, medali i odznaczeń dla zasłużonych dla naszego stowarzyszenia. Wieczór uświetnią znani wszystkim Zespół „Werdebusy” oraz Piotr Skóra z Sekcją Wokalną MGOKiS. W przerwach zapraszamy na poczęstunek.

  Gala 60 – lecia finansowana jest:

  GRANT pn.: „Impreza z okazji 60-lecia Ogniska TKKF w Dobczycach (Gala)”

  REALIZOWANY W ZAKRESIE: promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych

  W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO pt. “Organizacja imprez z zakresu sportu oraz kultury i tradycji w celu wypromowania obszaru LGD Turystyczna Podkowa”

  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Skomentuj

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial