• Setka uczestników na pokazowych zajęciach tenisa stołowego w Zakliczynie.

  Setka uczestników na pokazowych zajęciach tenisa stołowego w Zakliczynie.

  W dniu wczorajszym 18 września w Szkole Podstawowej w Zespole Placówek Oświatowych Zakliczyn trenerzy Dominik Zakrzyński wraz z Rafałem Zlezarczykiem oraz czołowi zawodnicy naszej sekcji tenisa stołowego Emilia Bajer, Grzegorz Bajer i Jakub Nowak przeprowadzili zajęcia pokazowe dla uczniów. Bardzo nasz cieszy fakt, iż w zajęciach uczestniczyło ponad 100 dzieci. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach ucząc się podstaw gry w tenisa. Wszystkich uczniów, którym szczególnie spodobał się tenis stołowy zapraszamy na treningi do Dobczyc w poniedziałki od 18:00-20:00, we wtorki i środy od 16:30-20:00. Tutaj znajdziecie harmonogram i informacje o naszej sekcji. Bardzo serdecznie dziękujemy za gościnę i pomoc w organizacji zajęć Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Zakliczynie. Pokazowe zajęcia przeprowadzone zostały, wolontaryjnie w ramach umowy o powierzenie grantu zawartej z LGD Turystyczna Podkowa.

  zajęcia pokazowe – SP Zakliczyn
  zajęcia pokazowe – SP Zakliczyn
  zajęcia pokazowe – SP Zakliczyn
  zajęcia pokazowe – SP Zakliczyn

  Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

  Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

  GRANT pn.: „Doposażenie Ogniska TKKF w Dobczycach w niezbędny sprzęt sportowy”

  REALIZOWANY W ZAKRESIE: wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych

  W RAMACH PROJEKTU GRANTOWEGO pt. “Doposażenie klubów sportowych i innych organizacji pozarządowych z terenu LGD Turystyczna Podkowa”

  współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” „Wsparcie na wdrażanie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Skomentuj

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial