• 1% z Pasją !!! – Wspieraj młodych sportowców – Przekaż 1% dla naszych dzieci.

  1% z Pasją !!! – Wspieraj młodych sportowców – Przekaż 1% dla naszych dzieci.

  Do końca składania zeznań podatkowych za 2018 r. pozostał miesiąc. Każdy z Was może podjąć decyzję do kogo trafi 1% jego podatku dochodowego. My zachęcamy Was do przekazania 1% podatku dla naszych sekcji tenisa stołowego i szachów, dla ciężko trenujących dzieci z pasją. Naprawdę 1% może zdziałać wiele i nie jest to dodatkowe obciążenie dla Was, pomijając niewielki wysiłek jaki musi wykonać wpisując nr KRS i Cel Szczegółowy w zeznaniu podatkowym.

  Jako Ognisko TKKF Dobczyce po raz pierwszy korzystamy z takiej formy pomocy. Jesteśmy stowarzyszeniem ale nie organizacją pożytku publicznego dlatego skorzystaliśmy z usług Fundacji Studenckiej Młodzi – Młodym. Zebrane środki przeznaczymy na dofinansowanie zakupu stołu do tenisa stołowego oraz elektronicznych zegarów szachowych.

  Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce swojego PIT-a wpiszecie nr KRS 0000270261 z dopiskiem Cel Szczegółowy TKKF DOBCZYCE 9131 a 1% waszego podatku zostanie przekazany do Fundacji. Po zakończeniu „akcji pitowej” Fundacja przekaże nam 90% waszych wpłat.

  Bardzo Was zachęcamy – przekażcie swój podatek dla dzieciaków z pasją

Skomentuj

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial